Yenidoğan Beko Servisi

Yenidoğan Beko servisi, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerinde ikamet eden Beko beyaz eşya, kombi, klima kullanıcılarına tamir, bakım, montaj hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili Beko teknik servis için Yenidoğan şubemizi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede tek seferde arızaları evinizde giderebiliyoruz. Sizde cihazlarınız taşınmadan hızlıca yerinde tamir edilmesi için bizden servis talep edebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko çamaşır makinelerinde en sık karşılaştığımız arıza kapı arızasıdır. Yıllardır Beko kullanıcıları için tamir hizmetleri veren firmamız çoğu arızayı gözü kapalı tamir edecek tecrübeli ustalar ile çalışmaktadır. Profesyonel ekibimiz sayesinde hiç çalışmayan, su almayan, sigorta attıran, ses yapan, sallantı yapan Beko cihazların onarımlarını yerinde yaptırmak için bize bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Servisimiz özel servis olarak destek vermektedir. Bu yüzden bizde demode diye bir tabir olmaz. Elimizden geldiğince cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun yedek parçalarını tedarik ediyor ve cihazlarınızı kullanılabilir hale getiriyoruz. Yenidoğan Beko servisi olarak kesinlikle orijinal parçalar kullanıyoruz. Firmamız tarafından değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir.

1 Yıl Garantili Beko Servisi

Yenidoğan Beko servisi olarak tüm onarımlara garanti veriyoruz. Servisimiz bünyesinde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli kişilerdir. Yıllardır bölgede hizmet veren firmamız her zaman yaptığı için arkasıdadır. Kullandığımız tüm parçalar orijinal ve kutuludur. Hem parça hem de yaptığımız onarım 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde tekrar arızalanan parçalar ücretsiz değiştirilir.

Call Now ButtonServisi Ara !