Küçükyalı Vestel Servisi

Küçükyalı Vestel servisi, Vestel kullanıcılarına yerinde teknik servis desteği veriyor. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Vestel cihazların tamamı için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Küçükyalı şubemiz Maltepe ilçesinin tamamına destek vermektedir. Garantisi bitmiş cihazlarınız için özel servis desteği veren firmamızı arayarak hızlıca destek alabilirsiniz. Yıllardır bölgede teknik destek sunan firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir.

Küçükyalı Vestel Klima Servisi

Son yıllarda yerli üretim sloganıyla bir çok eve girmeyi başaran Vestel, çıkarttığı son teknoloji ürünü klimaları ile uygun fiyata serinlemenizi sağlıyor. Bizler Küçükyalı Vestel servisi olarak bölgede ikamet eden Vestel klima kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel bir onarım için Küçükyalı şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz ve sizlere yerinde onarım desteği veriyoruz. Soğutmayan veya ısıtmayan klimanızı aynı gün içinde kullanabilmeniz için gerekli tüm parçalara sahibiz.

Klima tamirinde son derece deneyimli ustalarımız sayesinde Vestel klimanızı taşımadan tamir edebiliyoruz. Vestel klima modellerinin tamamı için periyodik bakım hizmeti veriyoruz. Düzenli bakım yapılan klimalar hem daha tasarruflu çalışır hem de uzun ömürlü olur. Eğer klimanızın bakımını yaptırmadıysanız kampanyalar hakkında bilgi almak için Küçükyalı Vestel servisi şimdi arayın.

Küçükyalı Vestel Buzdolabı Servisi

küçükyalı vestel buzdolabı servisi

Soğutmayan Vestel buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ister misiniz? Eski yeni tüm Vestel buzdolabı modellerinin yedek parçalarına sahip firmamızda onarımların tamamı taşınmadan, evinizde yapılır. En çok görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmaması ve taban kısmına su akıtmasıdır. Arıza ne olursa olsun veya cihazınız ne kadar eski olursa olsun Küçükyalı Vestel servisi arayarak destek alabilirsiniz.

Vestel buzdolabı sürekli çalışıyor şikayeti olan müşterilerimize yerinde çözümler üretiyoruz. Bildiğiniz gibi buzdolabı sürekli çalışmaz, günde ortalama (içindeki yiyecek miktarına ve kapağı ne kadar süre açtığınıza bağlı olarak değişebilir) 3 veya 4 defa dinlenmelidir. Bu dinlenmede eritme yapar, evap dediğimiz soğutmayı sağlayan parçayı temizler ve tekrar devreye girer. Eğer dolap otomatiğe girmez yani dinlenmezse bir süre sonra motor hasar görecektir. İhmal edilmemesi gereken bir arızadır ve kesin çözüm için Küçükyalı Vestel servisi şubemizden servis hizmeti isteyebilirsiniz.

Küçükyalı Vestel Bulaşık Makinesi Servisi

Vestel bulaşık makineniz çalışmıyor ise elinizde bulaşık yıkamak zorunda değilsiniz. Küçükyalı şubemizi arayarak dilediğiniz zaman servis talebinde bulunabilirsiniz. Çalışmayan, sigorta attıran, ses yapan, temiz yıkamayan hatta kötü kokan Vestel bulaşık makineleri için bile bizi arayabilirsiniz. Küçükyalı Vestel servisi olarak tüm bulaşık makinesi arızalarına hızlı çözümler üretiyoruz. Bu sayede sizler de makinenizi aynı gün içinde sanki hiç bozulmamış gibi kullanabilirsiniz.

Vestel bulaşık makinesi sigorta attırıyor ise ya anakart ya rezistans yada su kaçırma arızası vardır. Her durum için yerinde çözüm üretiyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir onarım istiyorsanız Küçükyalı şubemizi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Sektörün en eski firmalarından biri olarak sizlere en hızlı çözümleri sunuyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için doğru yerdesiniz.

Vestel bulaşık makinelerinde en sık gördüğümüz arıza hiç ekranın gelmemesidir. Bu durumda direkt olarak elektrik ölçümü yaparız. Eğer elektrik makineye kadar geliyor ise ana kart ve diğer tüm devre elemanları tek tek kontrol edilir. Bu sayede kısa bir süre içinde arıza tespiti yapılır ve onarım yerinde gerçekleştirilir. Sizin de Vestel bulaşık makinenizde ekran yok ise bizi şimdi arayın.

Servisi Ara !