Maltepe Beko Servisi

Maltepe Beko servisi, 2003 yılından beri Altıntepe şubesi ile siz değerli ilçe sakinlerine teknik servis hizmeti veriyor. Yıllardır bölge halkına beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız özel servis olarak hizmet vermektedir. Yaptığımız onarımlar garantilidir ve her iş faturalıdır.

Değiştirdiğimiz parçaları gizli kapaklı değil gözünüzün önünde değiştirir ve parçalara 1 sene garanti veririz. Profesyonellerle çalışmak, sorunlardan kalıcı olarak kurtulmak için bizi hemen arayın. Maltepe Beko olarak eski yeni tüm modelleri yerinde onarım yapabiliyoruz.

Beko cihazların tamamının yedek parçalarına sahip şubemizde her işlem yerinde yapılır. Cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun arızalanması durumunda yeni bir cihaz almadan tamir yolunu deneyebilirsiniz. Maltepe Beko servisi bölgenin en köklü firmalarından biridir. Bu sayede de tüm işlemleri yerinde yapabilecek ekipman ve tecrübeye sahiptir.

Maltepe Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineleri piyasadaki en eski cihazlardır. Yıllardır üretim yapan Beko markası son çıkarttığı modeller ile teknoloji ile paralel bir şekilde yürüyebilmektedir. Bizler Maltepe Beko servisi olarak eski yeni tüm Beko bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir ediyor ve onarımlara 1 sene garanti veriyoruz.

Orijinal parçalar ile kalıcı çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Maltepe ofisimiz 20 yıldır bölgede hizmet vermektedir. Firmamız garantisi bitmiş cihazlara özel servis olarak hizmet veriyor. En kısa sürede en uygun fiyata çözüm için doğru yerdesiniz.

Maltepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe beko servisi

Şık tasarım mı dersiniz kalite mi dersiniz yoksa enerji tasarrufu mu dersiniz? Ne derseniz hepsi Beko çamaşır makinelerinde var. Özellikle son model olan inox ve diğer renkli tasarımlar ile daha çok göze hitap etmeye başladı.

Maltepe Beko servisi olarak arızası veya modeli ne olursa olsun Beko çamaşır makineleri için onarım hizmeti veriyoruz. Çalışmayan, sıkma yapmayan, suyunu boşaltmayan Beko çamaşır makinenizi taşıtmadan yerinde tamir ettirmek için Maltepe servisimizi hemen arayın.

Beko çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın sıkma yapmaması veya su boşaltmamasıdır. Bu her zaman parça değişecek anlamına gelmez. Çoğu zaman pompaya pislik kaçar ve bunları temizleyerek cihazlarınızı çalışır hale getirebiliriz. Tüm işlemler gözünüzün önünde yapılır. Eğer pompanız arızalı ise sıfır kutusunda pompalar ile değişim yapılır. Değiştirilen çamaşır makinesi pompasına 1 sene garanti verilir.

Çalışmayan cihazların en hızlı şekilde tamir edilmesi için siz kullanıcıların yapması gereken çok önemli bir husus var. Arıza bildiriminde bulunurken cihazın modelini ve verdiyse hata kodunu yoksa sorunu direkt olarak paylaşmanız yedek parça ve hızlı konusunda çok yardımcı olacaktır.

Maltepe Beko Buzdolabı Servisi

Buzdolabı tamiri denince akla ilk gelen firmayız. Neden mi? Ne yetkili servisler gibi sonraya gün veririz ne de diğer özel servisler gibi bugün gidip yarın geleceğiz deriz. Bizler tüm arızalara yerinde müdahale edecek ekipmanlarla gezeriz. Fakat buna sizlerin de katkı sağlaması gerekir. Nasıl mı? Buzdolabım bozuk hemen gelin yapın isteği yanlış bir istektir. Buzdolabınız arızalı ise çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat destek veriyor.

Cihaz arızalandığı anda başında iken Maltepe Beko servisi arayarak arızayı tarif etmeli ve model bilgisi vermelisiniz. Oldu da bizlere ulaşamadınız hemen 0532 205 10 41 numaralı Whatsapp hattımıza yazın.

Cevizli Beko Servisi

Cevizli Beko servisi olarak, evinizdeki Beko ürünlerinizle ilgili her türlü teknik ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz. Alanında uzman ekiplerimiz, Beko marka cihazlarınızın bakım, onarım ve servis işlemlerini titizlikle gerçekleştirir. Beko’nuzda karşılaştığınız sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için buradayız.

Cevizli Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Cevizli Beko çamaşır makinesi servisi, Beko markalı çamaşır makinelerinizin bakımı, onarımı ve servisi konusunda uzmanlaşmıştır. Alanında deneyimli teknisyenlerimiz, her türlü arıza durumunda etkili çözümler sunarak cihazlarınızın en iyi şekilde çalışmasını sağlar. Cevizli ve çevresindeki müşterilerimiz, Beko servisimizin kaliteli ve güvenilir hizmetlerine güvenebilirler. Çamaşır makinenizde herhangi bir sorun yaşadığınızda, Cevizli Beko çamaşır makinesi servisimizi arayarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Servisi Ara !