Küçükyalı Arçelik Servisi

Küçükyalı Arçelik servisi, donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyenlerimiz ile sizlere en hızlı çözümleri biz üretiyoruz. Profesyonel ekipler ile çalışarak teknik sorunların tamamından kurtulmak için doğru yerdesiniz. Küçükyalı şubemiz Maltepe ilçesi genelinde hizmet vermektedir. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Arçelik cihazlar için Küçükyalı servisimizi hemen arayın. Şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya servisi firmamızda tüm modellerin yedek parçalarını tedarik edebilirsiniz. Aksesuarları kaybolan veya kırılan Arçelik beyaz eşyalar için Küçükyalı Arçelik servisi arayarak servis, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz. Yıllardır Küçükyalı mahallesinde hizmetler sunan firmamız size sadece bir telefon kadar uzak.

Küçükyalı Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabı arızalarının tamamını yerinde çözecek ekipman ve donanıma sahibiz. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Arçelik marka tüm buzdolabı modellerinin onarıma parçalarına sahibiz. Sorunu ne olursa olsun asla buzdolabınızı taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. Küçükyalı Arçelik servisi arayarak buzdolabı tamir desteği talep edebilirsiniz.

Arçelik buzdolabı kapısı düşüyor ise en kısa sürede servis çağırmanızda fayda var. Sarkan buzdolabı kapısı cihazın içine sıcak hava almasını yani motorun sürekli çalışmasını tetikler. Bu da zamanla motorun hararet yapmasına ve arızalanmasına neden olur. Kapısı sarkan, düşen veya kırılan Arçelik dolabınız için Küçükyalı şubemizi hemen arayın.

Küçükyalı Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

küçükyalı arçelik servisi

Arçelik çamaşır makinesi tamirinde son derece deneyimli teknisyenler ile yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Çoğu firmanın aksine cihaz onarımlarını taşımadan yapmaya gayret ediyoruz. Çünkü atölyeye alınan cihazların onarım süresi çok uzuyor. Bu süre uzaması hem kullanıcılara hem de bize yük oluyor. Küçükyalı Arçelik servisi ile çalışırsanız cihazınız aynı gün içinde tamir edilir. Onarım yaptığımız Arçelik çamaşır makinelerine 1 yıl garanti veriyoruz. Garantili bir çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken bizi aramak.

Arçelik çamaşır makinesinin sallanması, genellikle dengesiz bir yük veya yerleşimden kaynaklanabilir. Öncelikle, makinenin yüzeyini düzgün ve sağlam bir zemine yerleştirmeniz önemlidir. Ayrıca, çamaşır makinesinin altındaki ayakları ayarlayarak dengeyi sağlamalısınız. Eğer sorun devam ederse, iç yüke eşit dağılım sağlamak için yıkama programlarında uygun seçimler yapmalısınız.

Küçükyalı Arçelik Klima Servisi

Sıcak yaz aylarında kurtarıcınız olan Arçelik klima modelleri için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan Arçelik klimanızı gün içinde tamir ettirmek için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Profesyonel klimacı ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Küçükyalı Arçelik servisi olarak donanımlı servis araçlarımız ile klima arızalarınızın tamamını sökmeden, taşımadan tamir ediyoruz.

Servis olarak periyodik Arçelik klima bakım hizmetleri de sunuyoruz. Tam soğutmayan, koku yapan, ses çıkartan tüm Arçelik klimalar için Küçükyalı servisimizi hemen arayın. Periyodik bakım sayesinde hem klimanız daha performanslı çalışır hem de ömrü uzar. Kaliteli bir klima bakımı yaptırmak istiyorsanız işinin ehli kişiler ile çalışmanızda fayda var. Klima bakımı sadece temizlik değildir.

Küçükyalı Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Küçükyalı Arçelik servisi olarak siz Maltepe ilçesinde ikamet eden Arçelik bulaşık makinesi kullanıcılarına aynı gün içinde çözüm üretiyoruz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri biz üretiyoruz. Profesyonel çözüm istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hızlı bir onarım için bizleri hemen arayın. Cihazların arızası ne olursa olsun tamamına yakınını yerinde onarıyoruz. Atölyeye cihaz almak adetimiz değildir. İstemesek de bazı durumlarda (su kaçağı, kazan delinmesi) atölyeye almamız gerekebiliyor. Böyle bir arıza söz konusu olursa cihazlarınız en kısa sürede size onarılmış olarak teslim edilir. Sökme ve sonrasında montaj firmamıza aittir.

Arçelik bulaşık makinesi su akıtıyor şikayetini yerinde giderebiliyoruz. Semtin en eski tamircilerinden biriyiz ve cihazlarınız ne kadar eski olursa olsun bizde onarımı mümkündür. Su akıtma arızalarına yerinde çözüm üretmek her ne kadar zor olsa da bizler daima taşımadan tamir yapma taraftarıyız.

Servisi Ara !