Erenköy Altus Servisi

Erenköy Altus servisi, Altus beyaz eşya ve klima modelleri için tamir hizmetleri veren firmamızda tüm onarımları yerinde yapıyor. Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu ve klimalar için bizleri hemen arayın. Erenköy şubemiz Kadıköy ilçesinde hizmet vermektedir. Bölgede ikamet eden tüm Altus kullanıcıları bizleri diledikleri zaman arayabilirler.

Altus marka cihazlar diğer markalara göre fiyat olarak çok daha uygundur. Bunun en büyük sebebi ülkemizde ve son derece sade bir tasarımla üretiliyor olması. Altus marka kullandığınız cihazların arıza durumunda profesyonel bir şekilde tamir edilmesini istiyorsanız Erenköy şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Erenköy Altus Bulaşık Makinesi Servisi

erenköy altus servisi

Bulaşık makinesi modellerinin tamamı için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Kaliteli ve garantili bir onarım için tek yapmanız gereken Erenköy Altus servisi arayarak servis talebinde bulunmak. Bulaşık makinenizin arızası ne olursa olsun tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Orijinal yedek parçalar ile kalıcı çözümler üretiyoruz. Tamir için kullandığımız parçaların her biri garantilidir. Kalıcı çözüm arıyorsanız kesinlikle orijinal yedek parçalar ile tamir yaptırmalısınız. Erenköy şubesi olarak değiştirdiğimiz tüm orijinal parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Altus bulaşık makinesi su akıtıyor ise cihazın alt fıskiyesini yerinden söküp kontrol edin. Eğer fıskiyede çatlama veya açılma varsa direkt değiştirin. Dilerseniz kendiniz servisten alın dilerseniz de değişim için servis kaydı bırakın.

Erenköy Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Altus çamaşır makinesi arızalarının tamamı için yerinde onarım desteği veren firmamız tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede dolabınızı taşımadan yerinde tamir ediyoruz. Eski yeni tüm modellerin tamir, bakım ve montajları için bizleri arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Erenköy Altus servisi semtin en eski beyaz eşya tamircilerinden biridir. Yaşadığınız buzdolabı arızalarına kalıcı çözüm arıyorsanız bizi hemen arayın.

Erenköy Altus Buzdolabı Servisi

Buzdolabınızın soğutma sorunu var ise içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için bizi hemen arayın. Modeli ne olursa olsun tüm Altus buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, sigorta attıran Altus buzdolabı modellerinin tamiri için Erenköy Altus servisi hemen arayın. Servisimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Altus buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölümünün soğutmamasıdır. Eğer Altus buzdolabı alt taraf soğutmuyor ise cihazın fişini çekip tekrar tekrar deneme yapmanız fayda sağlamaz. Bunun yerine servis çağırıp tespit ettirmek daha kısa sürede sorundan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Servisi Ara !